עגלת קניות
סה"כ 0 מוצרים בסל
 

מערכות אינטרקום: פותחות לך דלתות

רוצה למנוע כניסה של אורחים לא רצויים לבית או למשרד? להכניס אורחים בלי לקום מהכיסא בלחיצה אחת פשוטה? מערכות האינטרקום החדישות משנות את כל מה שחשבת על האינטרקום של פעם. אילו מערכות קיימות ומהם יתרונותיהן? זה הזמן להכיר את המערכות שפותחות לך דלתות...

אלו סוגי אינטרקום קיימים?

ניתן לחלק את מערכות האינטרקום לשלושה סוגים מרכזיים:

אינטרקום אודיו – חיבור לטלפון הקווי או למרכזיה של העסק באמצעות מתאם, שהופך את הטלפון לשפורפרת אינטרקום ואת לחצניו לכפתורים הפותחים את דלת הכניסה.

אינטרקום וידאו – מעבר לתכונות הבסיסיות, אינטרקום טלוויזיה מכיל מצלמה שנדלקת בעת הפעלת לחצן האינטרקום. המצלמה מאפשרת לך לדעת מי נמצא מהעבר השני של הדלת, באמצעות מסך היחידה הפנימית.

כאשר רוכשים מערכות אינטרקום משולבת מצלמה, יש לוודא שזווית הצפייה רחבה ככל הניתן – כדי שנוכל לראות את האורח גם אם הוא לא נמצא בדיוק מול המצלמה. חשוב לבדוק גם את איכות הצילום, האם מדובר במצלמה צבעונית או שחור לבן – והאם היא כוללת תאורה המספקת ראות טובה גם בשעות החשיכה.

קודנים – מאפשרים פתיחה של הדלת באמצעות הקשת קוד, כולל אפשרות ליצירת קודי כניסה שונים (למשל קוד לכל עובד) לצורך ניטור נתוני הכניסה והיציאה. ישנן מערכות אינטרקום המאפשרות כניסה באמצעות כרטיסים חכמים. התקנת קודן מואר תאפשר לאורחים להקיש את הקוד בקלות גם בשעות החשיכה.    

מהם השיקולים לבחירת מערכות אינטרקום?

עמידות – כאשר בוחרים מערכת אינטרקום, חשוב לוודא שהפאנל החיצוני עשוי מחומר קשיח שעמיד בפני ונדליזם ופגעי מזג האוויר. לשם כך מומלץ להתקין פאנל מפלסטיק קשיח או מנירוסטה שעמידה למים.

עיצוב – כאשר מדובר בכניסה לבית עסק או לבניין מגורים, חזות הפאנל מסייעת לעיצוב הרושם. במקרים מסוג זה כדאי להשקיע בפאנל מעוצב.

אמינות – כמו בתחומים רבים, גם שוק מערכות האינטרקום מוצף בפתרונות רבים. על מנת ליהנות מעמידות ומתחולת חיים גבוהה, מומלץ לבחור במותגים מובילים דוגמת תדאור ו- Pal-Wintec.

בחירה נכונה של מערכת האינטרקום תפקיד את השליטה בידיים שלכם – לא משנה כמה רחוקים אתם מהדלת...