עגלת קניות
סה"כ 0 מוצרים בסל
 

טיפים

ראשי >טיפים
תקשורת בונה: איך בוחרים מרכזיה לעסק?
לא משנה מהו תחום הפעילות שלך, ההצלחה של העסק מבוססת על תקשורת בונה עם לקוחות, ספקים, עמיתים ושותפים. ולכן, היכולת לנהל את התקשורת בצורה פרודוקטיבית באמצעות מרכזיה מתאימה – יכולה לשפר את הזמינות, לחסוך בזמן ולסייע לך להמשיך ולצמוח. מהם השיקולים המרכזיים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת מרכזיה לעסק?
 להמשך קריאה
המדריך להקמת רשתות מחשבים
אם הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם – המחשב הוא עוזרו הנאמן ביותר: הוא מאפשר לנו לתקשר עם העולם, לחשב, לכתוב, להדפיס ולסרוק. חיבור המחשב לרשת בבית או במשרד, מאפשר לנו להפיק ממנו אפילו יותר. התקנת רשת מאפשרת לנו לשתף קבצים ומשאבים (כגון סורק ומדפסת), וגם לחבר מספר מחשבים לאותו חשבון אינטרנט. איך מקימים  רשת ואילו שיקולים כדאי להביא בחשבון?
 להמשך קריאה
4 דברים שחשוב לדעת על מערכות אזעקה
הדרך שלך למנוע מגורמים לא רצויים להתפרץ לדלת פתוחה, עוברת דרך התקנה נכונה של מערכת האזעקה. היכרות עם מרכיביה השונים תאפשר לך לבחור את הפתרונות הכי מתאימים, שיעניקו לך מקסימום הגנה ברגע האמת. למערכת האזעקה שני תפקידים חשובים: להרתיע ולהתריע על חדירת גורמים לא רצויים למרחב המוגן, באמצעות שלושה רכיבים עיקריים: הרכזת, הגלאים ומערכות הדיווח.
 להמשך קריאה
מערכות אינטרקום: פותחות לך דלתות
רוצה למנוע כניסה של אורחים לא רצויים לבית או למשרד? להכניס אורחים בלי לקום מהכיסא בלחיצה אחת פשוטה?
מערכות האינטרקום החדישות משנות את כל מה שחשבת על האינטרקום של פעם.
אילו מערכות קיימות ומהם יתרונותיהן? זה הזמן להכיר את המערכות שפותחות לך דלתות...
 להמשך קריאה
איך בוחרים מצלמות אבטחה ומערכות הקלטה?
מערכות אזעקה הפכו למצרך מבוקש בעסקים ובמשקי בית רבים. אבל מה עושים כאשר רוצים לצפות במתרחש – בכל זמן ומקום?
כאן נכנסות לתמונה מצלמות אבטחה שמנטרות ומתעדות את ההתרחשות בזמן אמת. המתקדמות שבהן מצוידות ביכולות בינה מלאכותית, שיכולה להפעיל את מערכת האזעקה בתרחישים מוגדרים מראש. השאלה היא איך בוחרים מצלמות ומערכות הקלטה?
 להמשך קריאה
שמים עין: איך בוחרים גלאי נפח?
היכולת שלכם לישון בשקט עוברת דרך גלאי הנפח – העיניים שלכם ושל מערכת האזעקה. איזה סוגים קיימים ואיך בוחרים גלאי נפח בהתאם לצרכים?
 להמשך קריאה